لیست قیمت بوقلمون زنده را می توان در سایت های اینترنتی مشاهده کرده و در شهرهای مختلف ایران خرید بوقلمون زند را انجام داد و از نرخ های تعیین شده آن مطلع شد.

فروش بوقلمون زنده با قیمت عالی

بوقلمون زنده را می توان با قیمت عالی از مراکز فروش خریداری کرده و آن را به صورت صنعتی یا سنتی پرورش داد.
لیست قیمت گوشت بوقلمون در سال ۹۹ در اختیار مشتریان قرار داده می شود تا بتوانند از بهای تمام شده این محصول مطلع شده و سپس خرید خود را انجام دهند.

فروش بوقلمون زنده با قیمت عالی

برای پرورش بوقلمون ها در مراتع و مزارع باید محافظت آن ها را تامین کرده پس بهتر است در اطراف مراتع نرده های برقی را نصب کرد.
بوقلمون ها یک نوع غریزه طبیعی دارند که خود را از شکارچیان محافظت می کنند و آنها اینکار را با فرار کردن به مکان های مرتفع انجام می دهند.
بوقلمون ها را می توان در هر مکانی پرورش داد اما باید تمامی موارد را برای پرورش آن ها فراهم کرد.

خرید بوقلمون زنده از سایت معتبر

از سایت های معتبر می توان بوقلمون زنده را خریداری کرده و با بهای تمام شده آن را سفارش داده و خرید خود را به راحتی و در اسرع وقت انجام داد.
قیمت گوشت بوقلمون برنز زنده را می توان به روش های متعددی بررسی کرده و بر این اساس خرید خود را انجام داد.
برای پرورش انواع بوقلمون باید در نظر داشت که بوقلمون ها حیوانات بسیار حساسی هستند و باید مدام به گرما و سرما، رطوبت و البته سرو صدا توجه داشت.
بوقلمون ها نسبت به سایر پرندگان از حساسیت بالاتری برخوردار هستند و باید در پرورش آنها همه چیز کنترل شده باشد تا آن هاآسیبی نبینند.
دیوارهای محل نگهداری بوقلمون ها باید حتما عایق صدا باشد زیرا این حیوانات نسبت به صدا شکننده تر از انسان ها هستند و اگر در معرض صدای بلند قرار بگیرند عکس العمل نشان داده و سکته مغزی می کنند.

دلایل کاهش قیمت بوقلمون زنده

بوقلمون زنده دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشد و از دلایل اصلی کاهش قیمت گوشت آن در بازار می توان به پرورش گسترده این پرنده اشاره کرد.
هر چه میزان پرورش و تولیدات گوشت بوقلمون بیشتر باشد قیمت این نوع پرنده کمتر خواهد شد.
بوقلمون ‌ها پرندگانی سرمایی هستند به همین دلیل دمای سالن حداقل باید ۴۰ درجه باشد.

دلایل کاهش قیمت بوقلمون زنده

رطوبت سالن هم حداقل باید ۶۸ درصد باشد و در هفته اول جوجه ‌ها نباید خاموشی داشته باشند و باید سوله همیشه روشن باشد تا بتوانند هر زمان که خواستند تغذیه کنند و کم‌کم باید وقت خاموشی را به برنامه آن‌ ها اضافه کرد.
البته برای پرورش بهتر و راحت تر است که بوقلمون های 3 ماهه را خریداری کرد که تمام آموزش های لازم را دیده اند.